| Adelinukk_1328 a întrebat:

Ce inseamna daca am visat ca m-am impacat cu fostul iubit? DE 2 NOPTI?

4 răspunsuri:
| chupachups1234 a răspuns:

Nu inseamna nimic. rolling on the floor Niciun vis nu inseamna nimic.
Cum zice si Anakatsu...

| Anakatsu a răspuns:

Inseamna ca te-=ai gandit mult la asta visele nu au nici cea mai mica legatura cu realitatea

si eu am visat ca o sa devin presedinte 4 nopa la rand si dupa cate se vede...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat... Inseamna ca inca mai tii la el si ai vrea sa va impacati sau inverswinking

| Bizzo00_1773 a răspuns:

Pi inseamna ca inca te mai gandesti la el sau poate el la tine!