| unu111cool a întrebat:

Ce inseamna la un baiat cand e in erectie... fara glume va rog.

Răspuns Câştigător
| Issabela26 a răspuns:

Atunci cand isi da drumu, adica cand ii iese sperma din peniswinking

7 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

.....inseamna ca iti functioneaza organul genital, e normal sa ti se intample dimineata si de cateva ori in timpul zilei, mai ales cand te atingi sau te uiti la fete deocheate

| mona a răspuns:

Inseamna ca e viril...

| Azµre a răspuns:

Când i se scoală penisul, atunci este în erecție.

| xxDudaxx a răspuns:

Erectie= Procesul prin care penisul se umple cu sange ca reactie la ganduri, fantasme, atimgeri sau stimulare sexuala.Pe langa faptul ca reprezinta procesul de vascularizare a penisului, este de doua tipuri: reflexa si de natura psihica.
Cu alte cuvinte (stiu ca suna urat, dar este atunci cand "ti se scoala" penisul) din cauza excitarii. @ Issabela26 :ceea ce spui tu se numeste erectie.
Sper ca te-am ajutat, definitia este dintr-o carticica de ed sexuala.
Funda?:*

| RazvanStefan a răspuns:

Cand ti se scoala

| jstme a răspuns:

Atunci cand literaltmente are soldatul prezent la datorie! Si Issabela...ce spui tu e orgasm!

| SmileLife a răspuns:

big grinbig grinbig grinbig grin cind ti se scoala si vrei SEX;-)