| elyfel a întrebat:

Daca un baiat face glume nesarate, proaste inseamna ca e prost? sau altceva?

Răspuns Câştigător
| UnOmGanditor a răspuns:

Nu neaparat, doar ca nu stie sa faca glume.

| elyfel explică (pentru UnOmGanditor):

Bine da o gluma proasta e echivalenta cu o gafa?

6 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

N-are simţul umorului, încearcă şi el cum poate. Poate vrea să atragă doar atenţia, sau, ăsta e el, lui i se par haioase, dar alţii nu înţeleg asta happy

| MaTrIx8378 a răspuns:

Poate asa il consideri tu, poate unora le plac glumele lui, poate tie nu ti se par amuzante :d

| elyfel explică (pentru MaTrIx8378):

Cei care il stiu cat de cat spun, nu eu

| drussy a răspuns:

Nu neaparat! Poate ca el face glume doar ca sa fie bagat in seama sau doar ca vrea putina atentie! Daca ele sunt nesarate, proaste se mai poate si sa le faca pentru ca vrea sa iasa un fel de mistouri mai proaste! Intelegi?
Sper ca ti-am fost de ajutor!