| Firstgirl a întrebat:

Dacă un baiat este ironic si face glume amuzante pe seama ta inseamna ca te place?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu unu fac glume cu orice fata care e sociabila, multi din generatia asta nu sunt sociabili, nu comunica real, nu stiu ce e aia o gluma, ironie, sarcasm, sunt zero cu socialozarea, pe vremea mea era altceva ne adunam in grupuri si asa ne facem iubite azi pe metin sau Facebook ne intalnim real dar tot pe tel ne tastam

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da, poate sa insemne ca te place sau... poate ca nu te place. Nu stim sigur (100%) raspunsul la aceasta intrebare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Un băiat care te place nu face nici o glumă și nu e ironic cu tine.
Dacă e ironic inseamnă că vrea să ți-o de-a la fundulet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Înseamnă că se simte confortabil în discuția cu tine. Te consideră apropiată...

| NarcisIfrim a răspuns:

Da

| 95AnastasyaNastyaSya0997 a răspuns:

Se baga in seama cu tine

| JuliaMariJuliaMari99920 a răspuns:

Nu,înseamnă că se amuză de tine, nu te placehappy

| Maeve a răspuns:

Nu te place neaparat dar daca stii sa fii mai ironica decat el, e posibil sa i se schimbe parerea despre tine.

| 2FanMessi2 a răspuns:

Da.