| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna "mozol"[mi se pare stupid]? rolling on the floor am citit multe intrebari postate aici in care era scris cuvantul asta si nu inteleg ce inseamna? rolling on the floor
imi explicat si mie va rog? dau fundahappy
P. S - nu mai la categoria asta am vazut cuvantul ala, sa nu imi spuneti ca am gresit categoria!

Răspuns Câştigător
| tarziu a răspuns:

Pastreaza'ti funda. Mozol = Sarut (obligatoriu cu limba)

8 răspunsuri:
| SelluMarrie a răspuns:

Moloz = preludiu sexual happy

funda?big grin

| VorTexMan a răspuns:

Mozol inseamna umflatura sau cand saruti o fata sau preludiu sexual

| SelluMarrie a răspuns:

Mozól, mozoále, s. n. (reg.) umflătură, gâlcă; bătătură

mozol, mozoluri s. n. (vulg.) preludiu sexual.

Insa nu cred ca in aceasta categorie este vorba de primul senswinking

| OFM a răspuns:

Inseamna sarut cand doi adolescentii isi ating ambele limbi.
funda?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@OFM, ambele limbi? avem mai multe limbi?laughing

| LycOS a răspuns:

Sarut \ preludiu sexualhappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mozol inseamna sarut in care ambi va bagati limbile in gura celuilaltlaughinglaughinglaughingrolling on the floor)rolling on the floor)rolling on the floor)
nu-i foarte interesantwinking dupa ce o faci ti se pare o nimica toatawinking nu incercawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ai gresit categoria. Mozolul este acel sarut cand ii bagi la iubitu limban gura...serios...:-))