| Heidi_4120 a întrebat:

... Okay! Stiu ca pare stupid dar nu ma judecati! Vreau sa imi spuneti primul lucru care va trece prin cap dupa ce ati vazut ceea ce am scris eu aici. Astept.

15 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Ma gandeam ca e o intrebare stupida despre sex gen cele puse de @elasexygagica

NOname
| NOname a răspuns:

"S-o raportez acum sau mai intai sa citesc raspunsurile?"

| Bya132 a răspuns:

„ Să văd cât de stupid e asta! "

| pinguinuVerde a răspuns:

Heidii şi prietenii săi.

Ochi scos.Brain removed.

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Just say HELLO and smile! big grin laughing Stiu ca pare stupid dar asta mi-a venit!

| Lisa a răspuns:

"alo, alo! am luat 9.5"

| Roby67 a răspuns:

Mie nu-mi trece nimica, dar tie o sa-ti treaca un glonte, daca mai pui asa intrebari rolling on the floor

| Shift a răspuns:

Oare sa raspund? thinking

| Sოﺁℓε a răspuns:

Ce mi-a trecut prin cap? ma gandeam la o inima...laughing
citeam ce scriai tu si si-a pus cineva de la mine un status care continea cuvantul inima, si m-am uitat si la asta m-am gandit laughing

| PiluLă a răspuns:

iepurasul de paste si unicornii sai, man!

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Mama,ce frumos e Xlaughing
p bune asta mi-a vnt prima data in caplaughingciteam ce ai scris tu dar ma gand la alalaughing)

| Prajitură a răspuns:

" Este printre primii pigmenti care trece prin celulele acestuia."
Asta am auzit la TV, asta mi-a venit in cap.

| Sweet111 a răspuns:

In primul rind am observat ca se scrie Ok da nu Okay laughing scuze.

| reky a răspuns:

Mos craciun si extraterestrii sai

| Heidi_4120 explică:

laughing Niciodata nu am pus o intrebare atat de stupidalaughing si nu ma refer doar la TPU.