| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna orgasmul? cum este? cum poti sa afli daca ai avut orgasm? ce trebuie sa simti?

5 răspunsuri:
| Laurentiu_4547 a răspuns:

Ce insamna orgasm?
Pai este punctul culminant si final al unui act sexual. Poti sa ai orgazm si prin masturbare.
Cum este?
Pai este o placere foarte mare.
Cel mai bine cauta pe google Orgasm si afli mai multe acolo sau uite aici :
http://ro.wikipedia.org/wiki/Masturbare sau http://ro.wikipedia.org/wiki/Orgasm. Sper ca ai inteles

| Vibrations a răspuns:

Hai că-ți arăt eu un orgasm. Îl am în dulap, păstrat pentru vremuri grele.

| IonutRonaldo7 a răspuns:

Orgasmul este cand esti in al 9lea cer. cand ejaculezi (fie ca esti baiat sau fata)

| ζøvعღ a răspuns:

Senzatii fizice intensewinking

| Ayethusa a răspuns:

Salutare!

Daca esti femeie, s-ar putea sa nu-ti dai seama din prima cand ai orgasm.

La femei, orgasmul se manifesta printr-o contractare a muschilor intregului corp, cu un accent pe cei din zona inghinala, senzatia de ejaculare, placere si o usoara tenta de euforie.

Pentru propria experienta, este o idee foarte buna sa incerci atingerea orgasmului prin masturbare.