| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna pentru tine - nimfoman? La cate partide pe zi, crezi ca o persoana poate fi numita nimfomana?

Răspuns Câştigător
| foxsilver a răspuns:

Trei babe la sezatoare.
Cea mai tanara este intrebata:
-Auzi bre, țață Floare, cam la cat timp te mai iubesti cu mosul matale?
-Păi, cam la 2-3 luni o data.
-Rar bre, rar!
A doua, ceva mai in varsta, este si ea intrebata:
-Ia spune țață Marie, cam la cat timp te mai iubesti cu mosul matale?
-Așa...cam la o luna.
-Rar bre,rar!
A treia,cea mai batrana,dupa ce este intrebata si ea, raspunde:
-Ehe, fetelor, al meu vrea si dimineata si la pranz si seara.
-Bre țață Leano, asta nu-i de bine! O fi bolnav.Ai fost cu el la doctor?
-Da fetelor, am fost.
-Si ce ti-o zis doctorul?
-Ca n-are ținere de minte.

Cam asa este si cu nimfomanul.laughing

4 răspunsuri:
| rousz a răspuns:

Hey! nu neaparat partide... ca nu cred ca neaparat cand folosesti acest cuvant il folosesti doar cand e vorba de sex, nimfomana e aceea care vrea deja prea mult, care nu se multumeste cu putin si care vrea de fiecare data din ce in ce mai multewinking parerea mea.

| Sim0 a răspuns:

Nimfomane mi se par fetele "usoare" de pe marginea centurii :]. La alea nu le mai ajunge big grin

| Alexutza25 a răspuns:

O persoană nimfomană e pur şi simplu obsedată de chestia asta, dacă faci sex de 3 ori pe zi din dorinţă e altceva, dar odata ce devine ca o obsesie, e naşpa!

| MasterYoda a răspuns:

La mai multe decat poti tu