| obrejageorge a întrebat:

Vara asta am fost la film impreuna cu o tipa socialista. E o nimfomana. Mi-e frica sa am o relatie cu astfel de persoane, eu nefiind nici socialist, nici nimfoman. Plus ca ea mananca nacios si eu popcorn. Si eu sunt in PSD si ea nu. Eu i-am spus. Daca nu lasi prostiile si nu te bagi in partid, eu nu am ce discuta cu tine. Ce sa fac?

5 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Depinde. La ce film ați fost?

| kandaraki a răspuns:

Sa te impusti sau sa te spanzuri, faci un bine societatii si scapam de un prost ca tine, ciao!

| nugasescusernameliber a răspuns:

E o gluma, nu?

| Alex007xD a răspuns:

De ce vii pe TPU cu intrebari idioate?

| Acras a răspuns:

Tu stii ce inseamna nimfoman da? daca nu iti explic e o persoana care nu se mai satura de sex.nu vad legatura frate intre una care vrea sa se **** mereu si PSD-ul tau.Si faza cu mancarea iar ma cam deruta deci explica putin cei cu tine fratica? ce lacuri si vopsele tragi de esti asa pierdut sau chiar esti atat de prost?