| wassssup a întrebat:

Ce inseamna pentru voi fericirea?

4 răspunsuri:
| GuessWho a răspuns:

Fericirea; x
Of. e cel mai placut sentiment.:X
Sentimentul ala cand persoana iubita te suna si incheie cu un "te iubesc" soptit usor; x
Cand cineva la care tii iti zambeste.cand revezi pe cineva dupa mult timp.cand ti se indeplinesc dorintele.
Fericirea e sentimentul acela, care iti face ca inima sa sara din pieptlove struck
Cand te indragostesti pentru prima data, cand nu stii ce inseamna sa fii inselata si razi mereu la fiecare gluma, amuzanta sau poate nuhappy
Fericirea e copilaria!>big grin

| bogdan74688 a răspuns:

Fericirea pentru mine e atunci cand intru intr-un magazin, si-mi bag in cos tot ce vreau, fara sa fie nevoie sa ma gandesc daca-mi ajung banii, sau atunci cand sunt impreuna cu iubyta ( in pat si nu numai happy )

| AdriannaAdry a răspuns:

Fericirea inseamna cand toate visele devin realitate. Cand fac ce imi place...

| fallen_8891 a răspuns:

Fericire...
Fericire simti atunci cand iubesti cu adevarat si sentimentele iti sunt impartasite.
Fericire simti atunci cand mirosi o floare si privesti cerul.
Fericire simti atunci cand devii mama sau tata.
Fericire simti atunci cand prin a ajuta esti multumit si impacat.
Fericire simti atunci cand privesti ochii persoanei iubite.
Fericire simti atunci cand esti surprins placut.
Fericire simti atunci cand devi bunic/a.
Fericire consta in lucruri simple... poti simti fericire in orice lucru pe care il faci cu placere, orice lucru plact tie! parerea mea