| anonim_4396 a întrebat:

Pentru voi, ce inseamna fericirea?

Răspuns Câştigător
| Sophiee a răspuns:

Esti o persoana fericita atunci cand ai parte de liniste sufleteasca,cei dragi sunt alaturi de tine si te iubesc,esti sanatos, duci o viata decenta nu dezordonata si dezmatata, ai langa tine un partener de viata care te iubeste si te simti o persoana implinita.atunti poti spune ca esti fericit/fericita, din punctul meu de vedere happy

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E atunci cand imi vad tirul in fata ochiilor mei, ma urc in el si plec in cursa aia e fericirea pentru mine, restul sunt chestii care ma fac sa ma simt bine si exclud femeia pentru ca nu face parte din viata mea.

| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Sa privesc drumul pe care l-am urmat pana acum si sa realizez cu satisfactie ca mi-am atins obiectivele, asta insemnand o relatie stabila si frumoasa, un loc de munca...

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Sa stiu ca insemn pentru cineva ceva.

| 4l3x4nd3r a răspuns:

Pentru mine fericirea inseamna liniste sufleteasca, dragostea

| RxTx a răspuns:

Sa ajaculez fara prezervativ in vaginul preitenei in timp ce ea imi spune ca ma iubeste
iar ea sa nu imi reproseze ca am facut asta ci sa se arate fericita si multumita de partida de dragoste pe care i-am oferit-o

| Denysa2012 a răspuns:

Pentru mine acum nimic dar inainte era ca aveam sentimentul ca o persoana chiar tine la mine si...nu stiu pentru fiecare poate insemna altceva

| Denysa2012 a răspuns:

Pentru mine acum nimic dar inainte era ca aveam sentimentul ca o persoana chiar tine la mine si...nu stiu pentru fiecare poate insemna altceva.depinde succes

| Effy12 a răspuns:

Bauturaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

| KetaminaMDMA a răspuns:

Iarba,alcolul si pastilele laughing no offense

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai important ca ai o persoana care te iubeste.

| MYK3 a răspuns:

Fericirea= bucuria, cand ai un lucru de care sa te bucuri, cand ti se intampla ceva bun

| VladdNaruto a răspuns:

Deeepiiinde... ce inseamna fericirea pentru tine happy ori DRAGOSTEA ori FAMILIA sau depinde... nu stiu straight face fuundalove struck?

| skizzu a răspuns:

Fericirea e atunci cand iti place si esti mandru de ceea ce poti face.indiferent daca e bine sau rau pentru alti. important sa fii fericit ca esti tu insuti

| AkaDotto a răspuns:

Pentru mine inseamna bucurie:d