| LunaPlina a întrebat:

Ce inseamna petting?

Răspuns Câştigător
| Florenta16 a răspuns:

Petting-ul este stimularea sexuala cu mana, degetul, organele genitale sau alte obiecte care duc la satisfacere si orgasm. Adica mai usor zis, este un preludiu lung care permite orice mai putin penetrarea propriu-zisa. Sper ca ai inteles.

4 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Sex fara penetrare cu penisul

| Danysan a răspuns:

Ceva dragut dar foarte chinuitor in ceea ce priveste partea Hormonala si nu este indicat doarece cand o sa fiti amandoi goi si o sa va frecati, atingeti si multe altele aveti o probabilitate destul de mare sa va treziti ca o face-ti fara sa va puteti opune pentru ca o luati razna.

| Popescu_Roxana_1990 a răspuns:

Este un preludiu care cuprinde sarutari, atingeri....etc. in afara de penetrare. :-)

| Poseidon3000 a răspuns:

A mangaia un animal.