| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna sa dai rateuri intr-o partida de sex?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Sa te termini (eja culezi) inainte de a reusi ca si femeia sa ajunga la o rgasm, cea mai frustranta situatie pentru o femeie si cel mai penibil mod dea de termina o partida de s*x pentru un barbat.

Răspuns utilizator avertizat
| Neuronul a răspuns:

Rateurile într-o partidă de sex ar putea însemna să nu-i nimereşti gaura laughing
Să te termini înainte să o bagi.
Să nu ştie cum să se joace cu ea, ţi-o freacă aiurea până se înmoaie şi dupa aia trebuie să stai să-i dai palme (nu partenerei), etc.