| andreea321 a întrebat:

Ce inseamna virgina? Fundalove struck

Răspuns Câştigător
| nuamPleaca a răspuns:

Virgina = femeie care nu a intretinut relatii sexuale.

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Acea fată nu a avut niciun contact sexual cu un bărbat!
Aici putem vorbi și de sexul oral și anal, că degeaba nu a avut raporturi sexuale normale (vaginale) când ea este expertă în celelalte două. Multe preferă să facă oral/anal și spun că sunt virgine, dar ele și-au pierdut busola de ceva vreme!
Pa, pa.

| T4ny4 a răspuns:

O persoana care nu are himenul rupt! Poti intretine relatii si fara penetrare in vagin happy si esti virgina big grin

| unione a răspuns:

E caseta care nu are nimic inregistrat pe ea, e sigilata, dupa ce inregistrezi ceva pe ea, isi pierde virginitatea!

| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Virgina=TU

| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns:

Ai tu creierul virgin.

| Flory_2430 a răspuns:

O fata care nu a intretinut relatii sexuale.pe scurt nu a facut sex, atunci cand o fata face sex isi pierde virginitateahappy

| ghineanamaria a răspuns:

Femeia care nu a intretinut niciodata relatii intime cu cineva.Care nu a fost inca,, atinsa" de vreun barbat.

| buhuhuuu a răspuns:

Femeie care inca are himenul intact