| anonim_4396 a întrebat:

Ce marime trebuie sa aiba penisul unui copil de 14 ani?

134 răspunsuri:
| gegege a răspuns:

Eu am 13 ani si marimea penisului meu este de 14.

| safarumihai a răspuns:

Frate cred ca tori stati in fata la pc si va masurati penisu, va da cumva cu virgula? auzi sa stai u sati masori penisu si sa dai dimiensiunile pe site...ce copii redusi mental...laughing)

| safarumihai a răspuns:

Frate cred ca tori stati in fata la pc si va masurati penisu, va da cumva cu virgula?
auzi sa stai u sati masori penisu si sa dai dimiensiunile pe site...ce copii redusi mental...laughing)

| armandogabriel a răspuns:

Eu am 13 ani si o am de 12 cm

| ItsMatrix a răspuns:

Ma doare pl de la atat scris.eu am 13 ani si are tot 11 cm.e normal?laughing

| Razvan9706 a răspuns:

Eu am 13 ani si in stare normala e de vreo 7 cm iar in stare de erectie e de vreo 15

| Raulll_9372 a răspuns:

8-10 cm, e cel mi potrivit happy

| SaMaScA a răspuns:

Eu am 13 ani 50 kg inaltime 1.73-1.74 si am penisul de 12-13 cm presupun ca pentru ani mei sunt normal

| BanBan90 a răspuns:

Daca e sa facem pe grozavii...eu am 18-19 cm la 13 ani si e pe bune, fara gluma

9 ( ma rog am si 1, 81 si 70 kg)

| Stahlhelm a răspuns:

Daca nu o ai de 30cm freaca-te de covor! Ce naiba de intrebare e asta ma? Crezi ca se uita cineva la penisul tau la 14 ani? Prea multe filme porno iti strica, mai bine pune mana pe o carte si lasa prostiile!

| hunter54 a răspuns:

Ma... eu am 13 ani si o am de 11 eu zic ca e normala iar la 14 cam 12-13 dar de la 14 15 ani pana pe la 19 se dezvolta...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iauzi la el ma, 14 ani si 17 si cv cmlaughingba ate draq, u la 20 de ani o so ai de 40 cmlaughing, ce-ai facut ai incurcat pastilele si ai lau din astea de marire?laughing

| Bogdan-Valentin_Paun_1999 a răspuns:

Eu normal o am de 7cm si in erectie o am de 13cm si am 13 ani.

| Bogdan-Valentin_Paun_1999 a răspuns:

NORMALA O AM 7CM SI IN ERECTIE O AM 13CM

| warior a răspuns:

Nu radeti si raspundeti eu cred ca e grav crying am 14 ani si am penisul de 6cm si nici macar nu pot sa o belesc big grin am vazut ca altii o au si de 14cm raspuns fast!

| Ionut_Nuno_1974 a răspuns:

Am 11 ani fac 12 as mai mic decat voi si nu va ie rusine ok eu cand doarme o am de 8cm cad ie sculata o am de 16

| BossDeBoss1998 a răspuns:

Eu am 14 ani, marimea penisului meu este de 12 cm in stare neerecta, iar in stare erecta de 16

| Pruvi a răspuns:

Ma sincer..cred ca in jur de 14-17cm.Eu am apr 14 ani jumate si o am de 16, 5cm in erectie.Parerea meabig grin

| emilya94 a răspuns:

Ce intrebare

| XxAnonimSecretXx a răspuns:

Eu am 11 ani si o am de 10cm

| leordean a răspuns:

Depinde alti o au mare alti mica eu o am de 19 cm la 14 ani

| SteFan_SteFan_1999 a răspuns:

Intere 10-13cm

| Andyandyandyandyandy a răspuns:

Pai am 13 ani si 2 luni normală o am de 8 in erectie nu am masurat-owinking... cred ca in jur de vreo 13-14 cm. happy

| Andrei275 a răspuns:

Buna! Am 14 ani si o am de 7 cm nesculata si de 15 cm in erectie, cand ma ejaculez uneori imi iese sperma alba uneori ceva de culoare transparenta dar lipicoasa! Este bine?!

| Pantea_Cezar_2000 a răspuns:

Eu am 13 si o am de 16 juma si nu iau nimic dar mi-am rupt juma de fredulum adica ata aia de la laba :]

| Filip12345 a răspuns:

13-17 cm

| Poenari_David_1998 a răspuns:

15-16 cm

| crumba a răspuns:

Eu am 14 ani si are 8cm cind e sculata de ce asa mica.
o sa mai cresca oare?

| Chris2001042001 a răspuns:

Pai, eu am 14 ani si marimea este de 17.5 cm

| Andrei_Cristinel_2002 a răspuns:

Cred ca de 15 cm