| anonim_4396 a întrebat:

Ce marime trebuie sa aiba penisul unui copil de 14 ani?

134 răspunsuri:
| Chris2001042001 a răspuns:

Pai, eu am 14 ani si marimea este de 17.5 cm

| Ionut_Nuno_1974 a răspuns:

Am 11 ani fac 12 as mai mic decat voi si nu va ie rusine ok eu cand doarme o am de 8cm cad ie sculata o am de 16

| Raulll_9372 a răspuns:

8-10 cm, e cel mi potrivit happy

| Filip12345 a răspuns:

13-17 cm

| Pz a răspuns:

Eu am penisul de 17-18cm la erecție si 10fleasca

| Bogdan-Valentin_Paun_1999 a răspuns:

Eu normal o am de 7cm si in erectie o am de 13cm si am 13 ani.

| Bogdan-Valentin_Paun_1999 a răspuns:

NORMALA O AM 7CM SI IN ERECTIE O AM 13CM

| Andyandyandyandyandy a răspuns:

Pai am 13 ani si 2 luni normală o am de 8 in erectie nu am masurat-owinking... cred ca in jur de vreo 13-14 cm. happy

| ..adorsafaclaba.. a răspuns:

Eu cand eram mik pe la 5 ani ma frecam de coltu la perna...pana la org. apoi am trecut la laba...si fac de 4-5 ori pe zi ...si cateodata nu ma pot stapanii...

| ..adorsafaclaba.. a răspuns:

Eu o am de 13-14 la 14 ani...si fac si laba...cred ca in ceva timp o sa ma dezvirginez pentru ca nu prea se mai tine.laughing

| BanBan90 a răspuns:

Daca e sa facem pe grozavii...eu am 18-19 cm la 13 ani si e pe bune, fara gluma

9 ( ma rog am si 1, 81 si 70 kg)

| 0po-[po[po[]po] a răspuns:

Eu am 15 ani si il am de 15 cm

| emilya94 a răspuns:

Ce intrebare

| armandogabriel a răspuns:

Eu am 13 ani si o am de 12 cm

| safarumihai a răspuns:

Frate cred ca tori stati in fata la pc si va masurati penisu, va da cumva cu virgula? auzi sa stai u sati masori penisu si sa dai dimiensiunile pe site...ce copii redusi mental...laughing)

| safarumihai a răspuns:

Frate cred ca tori stati in fata la pc si va masurati penisu, va da cumva cu virgula?
auzi sa stai u sati masori penisu si sa dai dimiensiunile pe site...ce copii redusi mental...laughing)

| Pruvi a răspuns:

Ma sincer..cred ca in jur de 14-17cm.Eu am apr 14 ani jumate si o am de 16, 5cm in erectie.Parerea meabig grin

| gegege a răspuns:

Eu am 13 ani si marimea penisului meu este de 14.

| Anonim_6411 a răspuns:

Buna la toti! Eu am 15 ani si ampenisul cam de 15 si 16 cam asa... dar tot mi se pare mica si nu stiu de ce. Multi au spus ca sa incep viata sexuala pentrut ca si ei au inceput mai de la 13 ani si nu stiu ce sa fac un raspuns va rog. Va Multumesc

| Anonim_6411 a răspuns:

Am vazut acum ce zic ceilalti dar sincer nu stiu ce sacred.

| hunter54 a răspuns:

Ma... eu am 13 ani si o am de 11 eu zic ca e normala iar la 14 cam 12-13 dar de la 14 15 ani pana pe la 19 se dezvolta...

| SaMaScA a răspuns:

Eu am 13 ani 50 kg inaltime 1.73-1.74 si am penisul de 12-13 cm presupun ca pentru ani mei sunt normal

| Razvan9706 a răspuns:

Eu am 13 ani si in stare normala e de vreo 7 cm iar in stare de erectie e de vreo 15

| Chirilianu_Lucian_1990 a răspuns:

Naspa

| Andrei275 a răspuns:

Buna! Am 14 ani si o am de 7 cm nesculata si de 15 cm in erectie, cand ma ejaculez uneori imi iese sperma alba uneori ceva de culoare transparenta dar lipicoasa! Este bine?!

| arahmida a răspuns:

Cam 15 cm dar all meau la 12 ani

| kido a răspuns:

Eu am 14 ani si in erectie o am de 11cm straight face, este normal?

| XTwiceX a răspuns:

Am 15 aproape 16...am 19-aproape 20 CM

| XxAnonimSecretXx a răspuns:

Eu am 11 ani si o am de 10cm

| leordean a răspuns:

Depinde alti o au mare alti mica eu o am de 19 cm la 14 ani