| anonim_4396 a întrebat:

Ce marime trebuie sa aiba penisul unui copil de 14 ani?

134 răspunsuri:
| SteFan_SteFan_1999 a răspuns:

Intere 10-13cm

| Andrei_Cristinel_2002 a răspuns:

Cred ca de 15 cm

| RobeFabi409 a răspuns:

Nu stiu eu la 12 ani am 15 cm

| Robert1233 a răspuns:

Frt nu ma laud sau ceva dar n-am cu ce sa mint am 13 ani 1.70 am facut și eu cât de cât ceva abdomen brațe 35cm ca sa fie ceva sti ca fetelor le place băieți cu mușchi si o am de 22 cm sunt foarte mulțumit deci toate fetele până acum nu sau plâns că nu sau terminat încă din contră eu nu prea apucăm să imi dau drumul ca ele erau primele ai avantaje mare când ai un penis mare.

| Hand_Black_1991 a răspuns (pentru Robert1233):

Mă lăsa mă la 13ani esti vedeta de film porno.
Vezi de școală

| warior a răspuns:

Nu radeti si raspundeti eu cred ca e grav crying am 14 ani si am penisul de 6cm si nici macar nu pot sa o belesc big grin am vazut ca altii o au si de 14cm raspuns fast!

| Poenari_David_1998 a răspuns:

15-16 cm

| crumba a răspuns:

Eu am 14 ani si are 8cm cind e sculata de ce asa mica.
o sa mai cresca oare?

| Stan_Claudiu_1990 a răspuns:

9 moarta, 13 sculata

| Pz a răspuns (pentru Stan_Claudiu_1990):

Eu am 10moarta 17-18erectie