| Popey a întrebat:

Ce nume de hi5, mess si facebook stiti. Ma numesc Miruna--prietenii imi zic Miru. Mersi! App scuze categoria dar. e mai vizitatabig grin--Cand zic nume(caractere cu numele meu...etc).

Răspuns Câştigător
| pinkflower a răspuns:

La hi5 poti sa iti puni : Myrrunika, Mira, MMyruna, Myyru, The Myru etc.

La mess: girl_miru, mira_pink(sau culoarea preferata), miru_na
, the_girl. miruna

La facebook: de obicei la facebook toata lumea isi pune numele de familie si numele lui si nu tias recomanda sa iti puni de exemplu "ingerasphufos" asa este mai greu si pentru prietenii care te cauta, pot scrie directnumele tau de familie si este si usor sa te gaseasca, deci puneti numele de familie si numele tau adica Miruna.

Sper ca te-am ajutat, bafta:*

1 răspuns:
| andreii2 a răspuns:

Cristi,andreea bianca.etc.sunt nume, nu?happy