| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de acei tipi care dau mesaje fetelor pe retele sociale, fara sa le cunoasca personal si le propun din start relatie? laughing

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
44 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Emma24dsxd a răspuns:

Cunosc specimene care si in mesaje imi scriu te iubesc fara sa ma cunoasca cat de diaperat sa fi?

| nujcatoatesuntluate a răspuns:

Sunt prea disperați și enervanți
primesc mesaje de la bărbați de 30 și ceva de ani, eu fiind minoralaughing ȘI ÎNCĂ VOR RELAȚII CU MINE

| Mosotti a răspuns (pentru nujcatoatesuntluate):

Pai vor cu tine chiar daca esti minora ca-s ahtiati dupa sex, la ei nu cont ca esti minora sau nu, conteaza sa fi fata si sa arati bine, atata tot.
Iti dai seama ce vai de mama lor sunt aia daca ajung sa atarne la o minora, cand cei in regula au de mult relatie cu femei de varsta lor, daca ai 30 ani, potiu avea cu fete de 25 ani lejer relatie.

| MichailOfilescu a răspuns:

Bombardieri

| covridong a răspuns:

Buna seara MaenstrulDeghizarilor
Sunt indieni
Sanatate multa

| StupidCucumber a răspuns:

Ieri mi-a scris unu în turcă pe messenger „ești singură?" laughing
Mă cam calcă pe nervi câte odată dar când mă plictisesc fiind persoana rea ce sunt le urmez „jocul" până când se plictisesc. Asta da, fiind destul de sarcastică. Dar sarcasmul ăla ce calcă pe nervi

| StupidCucumber a răspuns:

Eu sincer cred că există modalități mai originale de a face-o.
Adică, poate sunt eu singura ciudată sau supragânditoare sau cum s-ar traduce overthinker, folosesc destul de multe anglicisme laughing
Dar dacă nu te cunosc măcar un 10%, mă gândesc 100000 de ori înainte să-ți zic ceva.
Dar oricum. Poate săracii s-au săturat de singurătate.
Câte odată e exasperantă.
Dar dacă știi să îi găsești partea pozitivă...

| Carlos666 a răspuns:

Smecherii ft, fraieri comenteaza pe TPU, cu multa stima si respect.