| RAY a întrebat:

Ce parere aveti despre baietii care se dau fete pe pe retele sociale?

16 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Persoane gay?!

| RainmakerX a răspuns:

Tipi retardati fara viata sociala... Sau tipi cu viata sociala care sunt doar retardati si vor sa-si bata joc de altii.

| KamaSutra a răspuns:

Retardati lipsiti de ocupatie si viata sociala

| Suck a răspuns (pentru KamaSutra):

Cata dreptate... dar asta nu e valabil doar pentru ei.

| KamaSutra a răspuns (pentru Suck):

Da,si pentru fete

| Suck a răspuns (pentru KamaSutra):

... nu ai inteles ideea, lasa, ai vreme sa te prinzi, bea niste lapte.

| KamaSutra a răspuns (pentru Suck):

Nu mi-e sete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt persoane cu probleme mintale...

| Cσcσ a răspuns:

Ca nu au o viata in afara internetului(cred ca te-ai plictisit deja de raspunsul asta, dar asa este).
Pa!

| RAY explică (pentru Cσcσ):

Eu niciodata nu sunt plictisit de oamenii, am avut conversati si de 8 ore cu o singura persoana vb serios

| Cσcσ a răspuns (pentru RAY):

Da, te inteleg.Si eu sunt de parere ca internetul ne ajuta sa intalnim oameni si sa purtam diferite conversatii cu ei, dar sunt si baietii aia care se dau la toate fetele pe care le intalnesc(asta e valabil si pentru fete).
Nu ii pot suporta.

| RAY explică (pentru Cσcσ):

Eu real am vorbit nu virtual

| DonaldTrump a răspuns:

Niste ratati care se asteapta sa primeasca complimente sau sa fie tratati special.

| TheWalker11 a răspuns:

Oameni non-life.

| toleagiulia a răspuns:

Vor sa vada cum este sa fii fata si probabil sunt curiosi!

| HannibalLecter a răspuns:

Au prea mult estrogen.