| haiZI a întrebat:

Ce parere aveti de domnisoara de la care ii iese lapte din san? http://www.showbiz.ro/......le-poze,ca pe mine ma incita,?

7 răspunsuri:
| haiZI explică:

Dar nu e deloc o tampenie, toate femeile care nasc au lapte si e chiar sexi, ma gandesc la prietena-mea in postura respectiva, totusi suntem prea tineri inca cred eu.

| haiZI explică:

_o pai nu ma refeream ca ma apuc sa beau lapte din sanul unei femei, ci ca e sexi.

| haiZI explică:

In fine, se cheama viata sexuala. O sa ai una cand o sa mai cresti mikayla.pa

| Debb a răspuns:

Pai tu cu ce dracu o sa-ti hranesti copilu ma? straight face doar nu-ti injectezi sanii cu Pepsi!

| Blondamea a răspuns:

Mda te'o incita pe tine dar crede'ma ca e o pierdere de vreme sa te uiti la asemenea tampenii

| valThina a răspuns:

Mi-a placut comentarul lui Debb happy laughing

| Dreamy a răspuns:

Ce porc esti! Nu as vrea sa fie un locul prietenei tale, daca ai una macar! big grin