| Sweetyx a întrebat:

Ce parere aveti de fata aceasta :*? http://www.facebook.com/#!/profile.php?id=10000070526591 1
Multuumeesc >:D

11 răspunsuri:
| VacutzaRoscata a răspuns:

Pitzi

| SchiZz20CMrecords a răspuns:

I simpatica...de ce?happy

Răspuns utilizator avertizat
| música a răspuns:

Buna Sweetyx

este o fata chiar dragutza...imi plac mult ochelarii ei de soare :X

| Sweetyx explică:

De fapt plictiseala da ma rog laughing!

| Sweetyx explică:

VacutzaPoartaTanga : de curiozitate big grin Dupa ce criterii te iei cand spui ca e pitzi si nici macar nu o cunosti?:O

| Sweetyx explică:

AlinSiAtat : Felicitari ai rezolvat misterul.laughing Moama cine nu si-a dat seama de asta?laughing. Chestia asta am facut`o de plictiseala laughing. Nu ca aveam nevoie de prieteni. vroiam doar o parere big grin nu ma gandeam ca o sa`mi dea atatea persoane cerere laughing.

| AlinSiAtat a răspuns:

Sweetyx cred ca domnisoara aceea esti tu si nu prea stii cum sa iti faci prieteni pe facebookhee hee

| danutz3000 a răspuns:

Aia esti u?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au impanzit copii TPU rolling on the floor) si facebook

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-am trimis cerere de prietenie happy