| biscuitee_8551 a întrebat:

Ce parere aveti despre animatoare?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nici o parere sunt si ele femei care isi fac meseria.

| harciog a răspuns:

Funda? Te rooggg, te rog...plizzzz...

| KaterinaPetrova a răspuns:

Mda. o meserie ca oricare alta. trebuie sa ia si ele un ban cinstit daca nau invatat carte:d

| Marius2011 a răspuns:

Poi depinde sant animatoare despre care poti avea o parere buna si la altele poti avea o parere rea.pentru parerea buna ar fi asa sa nu fie t-a-r-fe doar animatoare. e o parere rea ar fi pentru alea care o si s-u-g nu numa danseaza deja is t-a-r-f-e

| oCiudata a răspuns:

Buna...pai am o parere buna. Tinand cont ca verisoara mea e animatoare.

| KellyGreen a răspuns:

Ce parere sa am? Daca fetelor le place ce fac e oke.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt foarte sexy si frumoase, si stiu sa danseze foarte bine. Multi baieti si-ar dori o noapte cu una din ele happy. Funda pentru sinceritate?

| 557 a răspuns:

Best.alea care stiu sa danseze,sunt tinere, nu au celulita, etc