| RawrLexa a întrebat:

Ce parere aveti despre BlondaCuWebcam? :-j
http://www.TPU.ro/utilizator/cxbu

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Cred ca e o usuratica la ce clase de intrebari pune si poza pe care o are da dovada de ***.

12 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Cred ca e o frustrata care s-a plictisit... si n-are ce face. happy

| RXN a răspuns:

Doar un/a alt/a tip/a care se plictiseste si face conturi dubioase pe site-ul asta ca sa se amuze.

| Libelle a răspuns:

Oare chiar merita toate tuf(t)ele atentie?
Cam asta e parerea mea.

| ruPfashu a răspuns:

E naspa.

| Musique a răspuns:

Nu mai are rost.
nu trebuie sa o criticam, si noi suntem mai nebuni cate odata, insa ea.depaseste limitele normalului straight face

| Muppet a răspuns:

E o penala laughing

| liviu89 a răspuns:

E doar una care vrea sa isi faca reclama laughing

| xButterflyxX a răspuns:

Nu una exagerat de buna. nu stiu ce sa zic, posteaza intrebari la aiureala straight face

| Bob a răspuns:

O fi vreo fata cu apetit sexual foarte mare (nimfomana) careia ii place sa faca videochat.

| SiSi13 a răspuns:

E o curva mai pe scurt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E fata sau baiat?
Si am vazut blogul ei :X, ma scarbit pana mi s-a intors stomacul pe dos.

| pimp6427 a răspuns:

E cea mai tare laughing