| koopman a întrebat:

Ce parere aveti despre graffiti? (Scz categoria)

Răspuns Câştigător
| Skizzy1Jay a răspuns:

Parerea mea care fac graffuri de aproape 1 an...
Graffiti este o arta prin care poti chiar si sa te exprimi sau transmiti mesaje amuzante uni chiar si politicehee hee
Uni o considera vandalism deci daca faci ai grija pe unde...
Chiar si prin 1800 se facea graffiti (ai si in cartea de istorie de a 7-a parca graffiti pe trenuri si pereti etc) deci e de mult timp si chir stravechi
Uite si cateva denumiri daca te intereseazatongue tag = semnatura stilizata, piece = imagine mai mare, cu efecte 3D, burner = un piece mai elaborat si adesea executat legal etc
Poti sa il faci pe foaie folosind marker si creion dar cei care isi permit si se pricep il fac pe pereti folosind spray'uritongue

5 răspunsuri:
| ALeXsSaY a răspuns:

Eee asta e intrebare retorica? raised eyebrows e genial logic.:X bine stiu si eu cateva caractere laughing) dar chiar imi place happy dc, u faci graff-uri?> =p~

| addalecsandra a răspuns:

Este o arta! love struck

| ombladon a răspuns:

Hmmm ce parere ai tu despre fizica cuantica?

| bogdan_6209 a răspuns:

E fainn cand faci nu te mai opresti

| AndreyAey a răspuns:

E super tare!