| Heather2001 a întrebat:

Ce parere aveti despre pierderea virginitatii prin masturbare?

11 răspunsuri:
| LeontinAndrei a răspuns:

Imi pare... ciudata. Sincer, cred ca este mai bine daca o faci cu cineva pe care il iubesti. Atunci simti cu adevarat placerea si sentimentele sunt... unice.

| Heather2001 explică:

Da...eu ma refeream la ruperea himenului, scuze de exprimare!

| ChioruL14 a răspuns:

Ce parere ai despre "himenul, o membrana, nu defineste virginitatea"?

| CariocaAlba a răspuns:

Femeia se poate amsturba fara penetrare, deci nu se pierde virginitatea. Dar ar fi o metoda foarte buna, pentru a evita durerea prima data.

| MishuD a răspuns:

Virginitatea se pierde cand faci sex cu un partener.
Poti sa iti bagi degete, dildo, coada de matura etc cat vrei, tot virgina esti.

Răspuns utilizator avertizat
| FirstTime a răspuns:

O prostie... virginitatea se pierde cu persoana iubita...

| Razviiiiiiiiii a răspuns:

Se poate intampla asta!? :O laughing Nu cred...winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O iluzie, si eu daca am impuscat o tinta cu un ak-47 nu ma face criminal calit, tot un amator raman, asa si cu trasul "pe langa".

| Addeeee a răspuns:

Nasoala treaba`. pe bune laughing

| Authentic a răspuns:

Amuzant, se socoate ca iti pierzi virginitatea atunci cind ai relatii cu o persoana de sex opus.