| mario a întrebat:

Ce parere aveti despre pozitaia 69, va place, o practicati des sau o considerati o pozitie neinteresanta si care nu aduce satisfactie?

5 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

E o pozitie...si atat!

| VodkaCoca a răspuns:

E o pozitie, la multi le place la multi nu, consider ca trebuie practicata cand ai o relatie serioasa nu cu oricare fata/baiat apuci.

| Marlanu a răspuns:

Este cu adevarat magnifica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citind intrebarile pe care le-ai postat si vazind ca este vorba numai despre sex prea bati a psihopat sexual, tu numai sex ai in cap? mai stiam eu pe unu cocos din pantelimon care numai despre asta vorbea, tu esti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba marlane normal ca e magnifica nu ma mir sa fi rasp asa uitandu'ma la ce nume airolling on the floor