| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre relatiile la distanta? Credeti ca pot rezista?

42 răspunsuri:
| apaplata_7449 a răspuns:

Da si spun din experienta!

| Freak_6887 a răspuns:

Pot rezista doar daca intre parteneri exista INCREDERE, altfel nu cred thinking

| Petronela a răspuns:

Da rezista daca exista incredere reciproca

| gabriela007 a răspuns:

Nu cred ca rezista, nu prea are cum...

| Umbra_9400 a răspuns:

Este adevarat ca relatile in care distanta intervine sunt mai instabile dar ceea ce intr-adevar conteaza sunt persoanele, sentimentele implicate intr-o astfel de relatie. Categoric, fara nici cel mai mic dubiu!

| Ramster a răspuns:

Depinde de cat de mare are scula, daca ii distanta prea mare, trebuie sa fie FOARTE dotat.
Acuma serios, axista oameni peste tot pe strada, ia pe altul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic ca nu pot rezista deoarece nu sti daca te inseala sau nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sti. am o relatie cu un baiat de un an. El e la facultate, departe, 230km. Dar ne iubim enorm si nu ne-am certat niciodata, ba chiar avem planuri marete. Sunt sigura ca va rezista love struck Si da! Increderea e cea mai importantawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ciao, sunt simona si ma aflu in Italia, iar prietenul meu ionut e in sardegnia, lucra acolo, avem o relatie de 1 an jumate, si tare mi-e teama ca se va putea sfarsi, el lucra acolo si nu poate veni la mine, eu am fost la el o luna dar am venit inapoi pentru ca erau niste probleme si a trebuit sa vin inapoi, eu sunt mai disperata si il sun cam des in fiecare zi, simt nevoia sa vb cu el cat mai mult... ce pot face? ajutati-ma, toxic_tootoxic e id meu

| www.filme-hd.do.am a răspuns:

Hmmm... normal ca nu doar daca nu sunt casatoriti:d... sau au de gand

| Sonia96Dulce a răspuns:

Eu nu prea cred fiindca fara comunicare directa nu prea poti face multe... doar daca te intalnesti in fiecare weekend cu persoana iubita asa da...

| Deiiia_9351 a răspuns:

Nu pot rezisata delooocc.:O:O:O.
pentru ca:
thu esti aici
el este acolo
el sta 5 ani
thu il iubesti si il astepti
el nu poate veni
thu stai singura
si e foarte important asta
nu rezista deloc.
crede`ma
am incercat si eu
thu nu stii ce face el acolo
el nu stie ce faci tu aici
in fine
sper sa iti fie defolos raspunsul