| pitikaaa a întrebat:

Ce pot face un baiat si o fata de 13 respectiv 12 ani in timpul liber? Cum am putea sa ne distram? Astept cat mai multe raspunsuri. Dau fundita ca de obicei:*:*:*

Răspuns Câştigător
| emma_6707 a răspuns:

Pai puteti sa iesiti in parcuri, sa va plimbati, puteti sa va duceti in locurile preferate, sa va aratati celuilalt ce va place, va puteti duce la o cofetarie, la filmthinking parcuri de distractii fiti inventivi, lasati-va imaginatia sa zburdesmug

6 răspunsuri:
| User a răspuns:

Hutza hutzalaughing

| カルメン a răspuns:

Sa va plimbati, sa faceti teme impreuna, sa va plimbati cu rolele, sa iesiti undeva la film, suc, etc...sunt multehappy:*

| rotaruia a răspuns:

Duceti-va in oras

| Mozambic19 a răspuns:

Pai ai putea sa-i inveti un nou joc, daca le place ii v-a tine ocupati, si eu sunt o fata de 13 ani cu prieten si inca ma mai joc din cand in cand jocurile copilariei( ascunsa' prinsa' tara tara vrem ostasi un domn din bucuresti inca sunt copii lasa- sa se bucure de copilarie ...aia nu le-o mai da nimeni inapoi
ar fi bine si plimbatul cu role etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nebunule

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi sunt foarte multe, cel mai de preferat este sa mergeti de comun acord sa faceti ceva ce va place, puteti merge la o plimbare in parc, la un film, la suc, la cofetarie, la gelaterie, intr-un parc de distracti, eu la varsta asta mergeam si la discoteca na ce va place e cel mai bine si sa nu pari plictisita in orice caz