| darkelf45 a întrebat:

Ce poti sa-i zici unei fete cand o vezi frumoasa?

Răspuns Câştigător
| foxi a răspuns:

Ca as pune-o.in rama!

6 răspunsuri:
| Romancutza a răspuns:

Ciocolata? nu Scortisoara? nu.Nu gasesc nimica la fel de dulce si frumoasa ca tine.

| AliceHappyGirl a răspuns:

Adevarul: ca este frumoasa.

| alone a răspuns:

Spune pur si simplu ce simti! zi ca e frumoasa si ca t atrage e mai bine sa fii sincer decat sa o dai in vrajeala...

| hahaha a răspuns:

Me-Ai o harta?
she-Nu, de ce?
me-Ma ratacesc in privirea ta laughing) sper ca realizezi ca este o glumawinking

Răspuns utilizator avertizat
| MisterDariusBoy a răspuns:

Ca e superba sau ceva de genu.si nu pune accent sa vb despre cum arata ea ore intregi ca o sa zica ca esti obsedat dup aia de hainele ei laughing