| alexxx123z a întrebat:

Ce recomandati pentru a ma tine mai mult la pat, ceva care sa isi faca efectul cat mai repede?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In astfel de situatii rezultatate satisfacatoare vei putea obtine in timp si numai in cazul/situatia in care o sa reusesti sa intri intr-o relatie reala de cuplu, pentru a avea o iubita sau o partenera de sex. Experienta sexuala se poate dobandi in timp insa numai daca activitatea sexuala este cat mai sustinuta si actele sexuale sunt practicate cat mai des, in numar cat mai mare si mai ales in situatia/conditia ca activitate sexuala sa fie intretinuta pe cat este posibil cu aceeasi femeie/partenera. Multa sanatate!

| Sofer a răspuns:

Mult exercitiu si mult sex.

| CodrutElian1990 a răspuns:

O raceala puternica. Stai in pielea goala afara cateva ore.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Hai ca am glumit pentru a-ti arata ce se intampla cand nu te exprimi cum trebuie.
Daca am inteles bine, te referi la durata sexului. Ei, sunt mai multe metode.
1. Inainte de sex cu 15-20 de minute se poate consuma un pahar de tarie.
2. Masturbarea inainte - daca te tine bracinarul si pentru alta partida.
3. Cand simti ca se apropie inceputul sfarsitului - dar si mai inainte - te gandesti la altceva, de regula la ceva neplacut.
4. In cooperare cu partenera: cand se apropie ejacularea, te poate strange pana la durere de baza penisului, intre corp si testicule, avand un deget pe canalul uretral.
Cu timpul o sa prinzi experienta si treaba o sa mearga bine.