| AdinaCrissa a întrebat:

Ce reprezinta pentru voi viata(in general)?
[scuze de categorie, dar e cea mai populata si vreau sa vad cat mai multe raspunsuri]
Va pup!:*:*

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Debb a răspuns:

Pentru unii este o povara deoarece nu au bani si au probleme dar daca ar castiga la loto cat sa se intretina toata viata ar pretui-o atat de mult incat ar uita sa multumeasca Celui de sus ca le-a dato, intr-un cuvant, pentru unii viata=bani. Eu cred ca indiferent de traiul fiecaruia trebuie sa ne pretuim viata pentru ca El ne-a dat-o si tot El stie cand trebuie sa ne-o ia si sa fim fericiti pentru fiecare secunda care o traim.