| unknow a întrebat:

Ce sa beau ca sa ma imbat?! big grin si mai ales cat?

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Stai sa iti zic ceva, tu daca bei in exces si nivelul de alcoolemie in sange depaseste 47º intri in coma alcoolica si poti muri in cel mai rau caz asa ca gandeste unde vrei sa ajungi in iad sau sa mai traiesti.

| Derye a răspuns:

Well daca te imbeti din bere 2 zile esti monstru, dai la rate pericol.

Daca vrei sa te imbeti, ia niste Vodka, Whisky sau palinca, daca esti incepator dupa 5-6 shoturi ajungi sa nu mai stii cum te cheama.

| devilll a răspuns:

O juma de mona si n-ai sanse sa scapilaughing

| covexrobu a răspuns:

Bea 2 "submarine" si te vei imbata. Un submarin consta intr-o halba de bere in care scufunzi 50 de ml de whiskey sau de rom dar cu pahar cu tot. Ele se vor amesteca singure si dupa ce ai bagat paharul poti sa te apuci sa bei.

| SoulReaver a răspuns:

Vin happy de preferat o damigeana happy te scoti sigur laughing

| adriana_3818 a răspuns:

Cateva shot-uri de ABSINTHhappy

| Stryder_1593 a răspuns:

laughing nu conteaza cat. daca vrei sa te faci praf repede.amesteca.vodka+ whisky + gin + bere.in 3-4 pahare esti dus.

daca vrei sa te faci praf incet - vin, daca vrei repede tarie

dar berea e cea mai buna pentru imbatatbig grin

PS: inainte sa te culci, dupa ce te-ai intors de la betie ia 2 aspirine.macar scapi de durerea de cap de dimineata. ca de gustul din gura si durerea de burta...scapi cu un mic dejun copiosbig grin.

da-mi un msg daca a merslaughing

| Stryder_1593 a răspuns:

Ba da ce e betivi avemlaughing) si vad ca nu numai baieti...care are chef de vorba despre betii. dati un add:devil_of_death2007

| BlackScorpion07 a răspuns:

Baga acolo Whiskey+Vodka+Gin+Submarin+R26 n`ai sanse sa scapi vielaughing

| raresel a răspuns:

Bea multa bere cu paiul sau tedy cu alcool

| alexa_3257 a răspuns:

Depinde ce iti place sa bei. Vodca cu suc de rosii,cogneac cu clola,tequila, wiscki acum depinde de tine, dar nu amesteca bauturile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alcool de peste 15% eventual cu scrum de tigara

| WoodenCross97 a răspuns:

Ia o Kreskovawinking

| Cristian_Mihailescu_1984 a răspuns:

Bea 2-3 pahare de bere si te faci manga