| Larysa690 a întrebat:

Ce sa fac cand persoana iubita ma ignora?

13 răspunsuri:
| NoriAl a răspuns:

Mai clar. Cine este "persoana iubita"? Sotul, un iubit, sau unul pe care il iubesti tu in secret iar el nici nu te vede?

| Larysa690 explică (pentru NoriAl):

Un iubit

| Blueberry8 a răspuns:

Il ignori si tu happy.

| Larysa690 explică (pentru Blueberry8):

Nu pot

| Blueberry8 a răspuns (pentru Larysa690):

Nu exista nu pot, exista nu vreau! Ai familie si copii cu el? Nu! Crezi ca e ultimul baiat de pe planeta? Nu! Ce te incanta sa stai cu el daca el te ignora?

| BravoJohn69 a răspuns:

Bun venit in club

| IamJoKeR a răspuns:

Ii dai papucii si stau cu cineva care te merită

| Sofer a răspuns:

Te impaci cu ideea ca te-a folosit si ca ti-ai pierdut timpul cu el..si il ignori si tu. happy Dai block peste tot.

| christine99 a răspuns:

Daca ai fi curajoasa l-ai intreba direct, curaj.

| Andreeush a răspuns:

Aveți cumva o relație sau doar tu îl iubești iar el nu simte nimic?

| Larysa690 explică (pentru Andreeush):

Avem o relatie

| ywar a răspuns:

Ii dai ignore si tu! Da, poate nu te ignora, poate e doar foarte ocupata sau poate ti se pare ca te ignora.

| NoriAl a răspuns (pentru Larysa690):

Daca intr-adevar te ignora si nu doar nu iti face toate mofturile, inseamna ca doar se foloseste de tine dar de fapt vrea o relatie cu alta. Cand aia il va accepta, te va lasa. Mai bine lasa-l tu acum. Doare mai putin.