| lorycik27 a întrebat:

Ce se intampla la o nunta cand o fata e virgina? funda((pentru cel mai serios raspuns)

7 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Pai depinde ce cauta ea la nunta, daca e doar invitata se poate sa nu se intanple nimic sau se poate, depinde cu cine vine, pe cine intalenste acolo, ce are in cap acea fata etc etc.
Daca e mireasa acea fata in noaptea nuntii face sex undeva separat de toti, de obicei intr-o camerta de hotel...
Sper ca te-am ajutat. Funda? PLzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

| alylove15 a răspuns:

Nimic special, daca esti virgina nu trebuie sa faci ceva special la nunta.Si daca vrei iti incepi viata sexuala in noaptea nunti dar nu te obliga nimeni.

| Barbiiie95 a răspuns:

Eu cred ca la o nunta daca fata este virgina este mai speciala ca celelalte mirese deoarece este "neatinsa".Se duce in fata altarului cu voalul pe fata fiind mai speciala. Sper ca ai inteles ceea ce am spus.

| XK a răspuns:

O-sa primeasca un penis intre picioare, altceva nu are ce sa se intamplewinking

Răspuns utilizator avertizat
| gaby37 a răspuns:

Pai pana la urma ajunge sa se **** cu toti de pe acolo

| tunde_4773 a răspuns:

nu inteleg intrebarea...ce sa se intample? explodeaza sala de nunti probabil! laughing
refolmuleaza intrebarea daca vrei un raspuns serios happy