| Ben. a întrebat:

Ce sentimente trebuie sa ai fata de un partener cand e vorba de prima data?

Răspuns Câştigător
| nicky a răspuns:

Cand e vorba de prima data trebuie sa fie vorba despre iubire, respect, incredere, siguranta si bineinteles de contraceptie.

4 răspunsuri:
eileen
| eileen a răspuns:

Multa dragoste si incredere si legalitatewinking

| marinelastanescum a răspuns:

Pai sa vedem in primul rand trebuie sa il cunoasca de cel putin 6 luni parera mea deoarece cred ca este nebuna daca se arunca in bratele unui ncunoscut iar apoi daca face asa cu un unul care il cunoaste de putin timp, 80%sunt sansele de a ramane doar cu un gust amar

| luminita_1186 a răspuns:

Pai eu zic kai ar trebui sa ai cele mai frumoase sentimente ...de dragoste iubire.dorinta...etc.acum depide de fiecare ce depinde pentru el lucrul acesta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragoste, incredere, siguranta, tandrete happy
Inainte sa iti incepi viata sexuala trebuie sa te informezi, sa aflii totul despre corpul feminin si masculin, sa cunosti metodele de contraceptie si sa alegi una din ele. Sa simti ca esti pregatit/a si chiar sa fii.