| Forevăr a întrebat:

Ce trebuie sa aiba o fata ca sa cucereasca un baiat? big grin Sau cum trebuie sa se comporte?

Răspuns Câştigător
| Miha a răspuns:

Nu cred ca este vorba despre corp sau despre personalitate.Totul se intampla pur si simplu. Iubesti pe cineva pentru ca e el/ea. Persoana potrivita se va indragosti de tine fara sa ai calitati mai speciale.

5 răspunsuri:
| lime_3980 a răspuns:

Din punctul meu de vedere o fata trebuie sa fie indiferenta fata de baiat, asta il omoara si cu ajutorul psihologiei inverse il faci pe el sa vina la tine, dar ai grija ca prea multa indiferenta il indeparteaza atat de rau incat nu-l mai poti aduce inapoi.

| pitronia a răspuns:

Sani fund ...Cam asta e tot.

| friday a răspuns:

Ce treaba are timiditatea straight face. Unii baieti tocmai asta iubesc la o fata, ca e timida. Preferintele difera de la baiat la baiat.

| EnterSandman a răspuns:

Sa aiba un aspect placut, sa nu fie timida, sa fie tupeista...etc,sti u big grin

| gabytzul003 a răspuns:

Sa nu fie timida...