| Crisu_8081 a întrebat:

Ce va atrage cel mai mult la o fata/baiat din punct de vedere fizic?

Răspuns Câştigător
| CenturyChild a răspuns:

Eu am avut intotdeauna ceva cu baietii blonzi ( habar n-am de ce) desi consider ca e mai important cum e pe dinauntru decat cu e pe dinafara...Si din punct de vedere fizic cred ca ar trebui sa aiba o silueta modesta fara tepi in cap, fara piecinguri, fara prea multe tatuaje si sa aiba parul blond...big grin Desi toate astea sunt inutile daca nu stie cum sa se poarte cu o fata sad

32 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rind ma uit la miini la picioare cit sunt de drepte, si la fata daca poate sa te faca sa spui ca acest baiat este frumos-din prima data sa spui asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dantura, pectoralii, sa stie sa vb q mine, sa aiba o masina puternica :X:X:Xlove struck tatuaje (asta e iubi meu)

| getutza15 a răspuns:

Trupul...