| TurliucAdrianFrancis a întrebat:

Ce anume o atrage pe o fata din punct de vedere fizic la un baiat?

11 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Atitudinea corecta aduce cu o sine o statura impunatoare. Spatele drept, postura relaxata, zambet increzator si privire cercetatoare.

De aici pornesc cele mai multe cuceriri.

| Aleqa a răspuns:

Ochii, buzele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parulsmug,ochii :X, buzele, hainele, corpul [sa nu fii nici prea gras, nici prea slab], patratelele :X

| blueheart a răspuns:

Privirea... happy

| Kennziiie a răspuns:

Ochii, buzele, nasul, abdomenul, fundul. laughing.

| Mlov3u4ever a răspuns:

Ochii,inaltimea,abdomenul,buleze (in general fata)hee hee.

| Smile3 a răspuns:

Ochii, buzele, parul, inaltimea, patratelelelaughing

| piki98 a răspuns:

Totul.daca ai corpu perfect si fata stramba nu se prea uita nici o fata la tine. daca ai fata perfecta si esti gras ca un porc e la fel

| eevvaa a răspuns:

DEpinde dupa gustul fiecarei fete.Fiecare fata are aspectul fizic care ii place in dependenta de preferinele sale, dar nu aspectul este cel mai important la un baiat, mult face caracterul, felul de a vorbi si de a se comporta.

| Aliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Freza, stilul vestimentar, fundul, fata, buzele, felul cum merge, vocea si sa nu uitam din nou de ass laughing)))) in concluzie: trebuie' sa fie sexy si rau laughing) :X

| AlynaAlynutza a răspuns:

Ochii abdomenul parul in general fata dar si imbracamintea lui