| Nicolas_8414 a întrebat:

Ce varsta credeti ca e normala pentru a face un bebe.

16 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Nu mai mică de 25 de ani.

Baftă

| PrecioussGirl a răspuns:

De la 23 in colo. parerea mea...

| PrecioussGirl a răspuns:

@Gabi87 : nu toate de 13-16 ani de pe aici sunt panarame.winking

| liviu42 a răspuns:

Pana in 35 ani maxim

| Marynna a răspuns:

Nu cred ca exista o varsta fixa pentru a avea un copil.Insa cand hotarasti sa ai un copil,trebuie sa te gandesti daca ai ce sa ii oferi, daca ai o locuinta stabila, un job etc.

Răspuns utilizator avertizat
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Din punctul meu de vedere cred ca peste 25 ani.cu varsta asta cred ca deja femeile incep sa vada viata din alta prisma.

| lola a răspuns:

Dupa ce te descurci pe cont propriu si ai posibilitatea de a intretine un copil si o casa...In majoritatea cazurilor asta se intampla dupa 24 de ani.Fiecare o sa iti zica alta varsta pentru ca fiecare are alta conceptie. Unele persoane sunt pe principiul sa nu fie mare diferenta de varsta intre ei si copil si alte persoane pe principiul sa iti traiasca viata si apoi sa se aseze la casa lor.

| ingerashhhh a răspuns:

Parerea mea este ca dupa un an cel putin de castorie sa ai si un bebe.Pentru un barbat cred 26-30, o femeie 22-28.

| MindBlowing a răspuns:

25+ prietene. Copilu` nu ti-l creste statu`.

| eudemonica a răspuns:

27-28 de ani

| aleSsiax a răspuns:

Dupa 18 ani parerea mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista o varsta, daca relatia e stabila si finalizata prin casatorie, cand da Domnu e bine.
Dar casatoria se recomanda la 25-26 de ani.

| danezuu a răspuns:

Cam vreo 22... big grin

| Eu18 a răspuns:

@Gabi87 aici iti dau dreptate.Ma amuza unele raspunsuri pe care le dai la unii laughing