| anonim_4396 a întrebat:

Ceao TPU:*! Scrieti o scrisoare de dragoste pentru el(daca esti fata) sau pentru ea(daca esti baiat). Cea mai frumoasa primeste funditawinking

Răspuns Câştigător
| Foxylicious a răspuns:

Buna
Chiar simt nevoia sa scriu o scrisoare catre iubitul meu

Iubitule, imi este atat de greu fara tine aici.Deja astept sa vin acasa si te te am iarasi langa mine.Sa stam amandoi in patul parca prea mare pentru acea camera micuta si sa privim cum o raza de soare isi face loc prin perdeaua parca prea aproape de podea.
Mai sti vremurile acelea? Eram amandoi.eu parca zburam inconjurata de sentimentul acela numit"iubire" acum parca sunt legata de o buturuga iar corpul meu este greu.In interorul meu se aude un ticait.inima mea vrea sa prinda viata. Incerc sa imi revin si sa continui sa cred ca aceste clipe blestemate vor trece mai repede.
Prin intermediul acestei intrebari puse de Lola(stiu ca nu o vei vedea) vreau sa stii cat de mult te iubesc! Imi este dor de tine!

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Mi-e dor...
Mi-e dor de rasuflarea ta atingandu-mi obrazul,mi-e dor de ochii tai cercetandu-mi expresia fetei...
Mi-e dor de privirea ta cu "te iubesc"-ul mut agatat in pleoape,mi-e dor de zambetul care-ti infloreste pe buze in clipa in care ma vezi pe mine...
Mi-e dor de degetele tale rasfirandu-mi parul,mi-e dor de umarul meu cuprins in mana ta...
As vrea sa stam alaturi,sa ne privim,sa ne marturisim dragostea inca o data,muti si uimiti de puterea ei,ametiti de valtoarea in care ne arunca, atat de fericiti de norocul orb si coincidenta nebuneasca ce ne-au adus impreuna...
Mult prea palid si mult prea sarac pare acum cuvantul, insa e atat de adevarat...te iubesc.

| Азбука a răspuns:

Tema de vacanta? laughing

Răspuns utilizator avertizat
| ReeaAndreea a răspuns:

Pai o sa scriu dar nu exista niciun el laughing):

sti. e chiar frumos sa spulberi inimi nu? e chiar frumos sa te bucuri de tristetea mea? e frumos sa uiti toate clipele frumoase intr-una singura? dar lasa. treaca de la mine. oricum viata e nedreapta. prin aceasta scrisoare vreau sa.ti spun doar. ca esti un prost laughing))))))