| Golyat18 a întrebat:

Ceva aplicatii de dating stiti?
Doar pentru sex ma refer.
Si gratis nu ca nu as plati dar nu am incredere ca sunt profiluri reale.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tinder si connected2.
Dar nu prea ai șanse mai ales daca nu ai un profil care sa arate bine, nu înțeleg de ce ai alege online dating daca acolo ești judecat prima data doar după aspectul fizic nu și după caracter.
Daca vrei sex așa rapid, poți mai simplu sa întrebi niste fete daca vor să facă sex cu tine, ce e așa greu? E cea mai ușoară metodă de a obține sex, atât timp cat arăți decent/te prezinți decent și nu ești owkword.

| Golyat18 explică (pentru anonim_4396):

E aiurea ce zici eu nu conosc absolut pe nimeni

| MarcelPruna a răspuns:

Sub 18 ani nu exista boss!

| Golyat18 explică (pentru MarcelPruna):

Mai tineti gura
Dar cine a zis sub 18?