| marian2011 a întrebat:

Ciao TPU.as vrea si eu niste sugestii filme de groaza dar nu orice. Imi plac filmele in care actiunea se petrece intr-o casa bantuita gen The messengers.House of bones.stiti cu fantome nu prin paduri sau alte locuri. mersi anticipat. funda

Răspuns Câştigător
| Anonim_8036 a răspuns:

The Amityville Horror - cel mai fain film; The Grudge 1, 2, 3 si cam asta stiu eu. Sper ca te-am ajutat cu ceva >big grin

2 răspunsuri:
| Puffy1721 a răspuns:

Demonul sufletului ...sau sufletelor (nu mai stiu sigur da e fain) happy

| SimpaticulSupranatural a răspuns:

Penisul

i
n

****

cel mai bun film de goaza

suta n suta