| habarnam_3333 a întrebat:

Cine a intrat sau este din liceul sportiv Anghel Saligny din bucuresti \m/? :*lasa'ti id'ulhee hee scuzati categoria :d

3 răspunsuri:
| yasser25 a răspuns:

Se pune daca nu-s elev? laughing by BGS

| Gstefan a răspuns:

De ce sa te scuzam din moment ce postezi un topic care nu are absolut nici o legatura cu aceasta categorie? Pune si tu frumos intrebarea la Adolescenti s au la Discutii si gata. Imi vine sa va injur pe toti cei care postati in felu acesta. Hai sictir.

| habarnam_3333 explică:

"Ghesi" stai calm ca am pus si intrebarea la categoria "Adolescenti" dar pnm oh go on asa ca tine-ti injuraturile pentru. alt cineva oh go on