| IngridGenDăăăă a întrebat:

Cine are pierce in limba, a durut atunci cand vi l ati facut?

Răspuns Câştigător
| WebmasterR a răspuns:

Eu am, sa stii ca doare, destul de tare dar daca iti doresti poti sa iti faci.
Te rog sa intri si pe blogul meu, doar dai click pe link, atat :
http://tutoriale-ghiduri.blogspot.com/

3 răspunsuri:
| goldheart a răspuns:

Orice intepatura, orice gaura facuta doare... happy

| pantofipantofi a răspuns:

Eu am, in ureche si in buza, pe moment nu m-a durut, dar dupa am simtit cateva zile o senzatie de caldura enervanta acolo, si mi-a recomandat sa utilizez sapun fara crema in zona respectiva vreo saptamana

| Radu_5166 a răspuns:

Eu am in limba! Pe moment nu doare dar dupa, da! Vreo 2 zile m-a durut pe mine!