| Damian a întrebat:

Cine e singur/a lasati mesaj aici si... v-am pupat...

9 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Asa ar fi o gramada singuri...deocamdata st doar doi, is curioasa cati se adunasad

| Dominicc a răspuns:

Eu singuuuuuuuurrrrrr sad

| Hmmmm a răspuns:

Inca unu care a iesit la agatat p net...
stiu! acum vei veni cu texul urmator:"imi caut amici deoarece simt nevoia sa vb cu cineva"mai bine nu te obosii sa imi explici!

| Damian explică:

Ale naibi fetele aste da nici una nu recunoaste ca vrea, ar vrea ele da nu recunosc, nu-i de mirare ca sunt singure

| bOse a răspuns:

Credeam ca e valabil doar pentru fete, dar cand am citit mai bine m-am speriat.

| Atotstiutorul a răspuns:

Mai nu stiu daca tu esti ala din poza, da puteai sa pui una mai buna. una langa un bmw. chiar daca nu era al tau ziceai si tu ca e, sau una pe o motocicleta. ceva cu care sa le atragi, nu stiu de ce te chinuesti sa intrebi lucrurile astea mai bine ai urmarii intrebarile de genul. "stiti cumva melodii triste? m-am despar tit de pr mieu s is trista" (da asa suna intrebarea cu greseli gramaticale pentru asta am pus " " in cz in care nu stiati) sau intrebari de genul "m-am despartit azi de pr meu ce sa fac ajutor sunt disperata xoxoxoxo"

| aangelia a răspuns:

Eu. si ma simt destul de bine asa happy

| Lol_1641 a răspuns:

Singur, singurel... no one need me! sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kitty is soooooooo lonely...