| mary4567 a întrebat:

Cine imi poate explica mai multe despre Colegiul Economic Virgil Madgearu din Galati? Sunt boboc la acesti liceu - economie si as vrea sa stiu cat mai multe detalii

Răspuns Câştigător
| SunriseB a răspuns:

Si eu sunt la colegiul economic dar din timisoara tot pe profil de econnomie, ce pot sa iti spun este ca vei face contabilitate foarte mult ore de genul, iar la sfarsitul anului vei avea o practica unde scrieti si va invata tot felul de chestii nu te ingrijora nu e greu depinde de profesori big grin daca iti place matematica te vei descurca! funda?:*