| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi recomanda o ceara buna din aia care cand se intareste tragi direct de ea, nu ai nevoie de benzi?

5 răspunsuri:
| Anonima568 a răspuns:

1. Invata sa te exprimi happy ca omu trebuie de 5 ori sa citeasca ca sa isi dea seama ce ai scris happy fara supy
2. ceara de albine, du-te si tu la un coafor si te poti face acolo, sau daca vrei poti lua de la magazin sa te faci acasa, nu doare tare

| Anonima568 a răspuns:

laughing) unde stai copila laughing la sat? pentru cunostintele tale generale, la coafor exista o camera unde este o femeie care te epileazawinking pai daca nici asta nu stii, tu cand mergi la o nunta ce faci? laughing) mergi cu parul prins in coada laughing

| Anonima568 a răspuns:

Tampo, salon - coafor tot pnm acelasi lucru este happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing si tu iti dai seama ca e vina ta ca nu stii sa citesti ca eu am scris corect, nu? Iar daca tu te epilezi la coafor, sunt curioasa unde iti faci parul laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se vede ca tu n-ai auzit de salon. La tine acolo probabil se numeste coafor si face de toate, pana si clatite.