| Secretkkk a întrebat:

Cine ma ajuta cu niste mesaje de dragoste, declaratii, mesaje de regret, de despartire (tra-la-la)poate poezii? Va rog frumos!

5 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Pe acasa.ro sunt felicitari pentru diferite ocazii si texte prefabricate.

| ivona a răspuns:

Daca intr-o zi iti vine sa plangi, cauta-ma. Nu promit sa te fac sa razi dar pot sa plang cu tine. Daca intr-o zi iti vine sa fugi, cauta-ma. Nu promit ca o sa te opresc, dar pot sa fug cu tine. Daca intr-o zi nu ai chef sa sculti pe nimeni, cauta-ma. Promit sa tac oricat vrei tu. Daca intr-o zi ma cauti si nu raspund… vin-o repede sa ma vezi, poate eu am nevoie de tine.

| ivona a răspuns:

Te uiti la ea, dar te gandesti la mine, o atingi pe ea, dar ma simti pe mine, ti-e sete de mine, dar te racoresti cu ea, ma vrei pe mine, dar te multumesti cu ea, ai vrea sa te intorci la mine, dar de acum...RAMAI CU EA!

| kathessa a răspuns:

Da cautare pe Google "sms" sau "citate, vorbe de duh..."

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pot sa-l uit ce sa fac