| anonim_4396 a întrebat:

Cine ma ajuta sa ii fac iubitei mele un mic roman de ziua ei? Dau funda, eu nu prea ma pricep la compus.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Iti dau un sfat clar si direct:
Nu ne pasa de compuneri, romane si alte dulcegarii scrise, preferam declaratiile pe viu, din gurita iubitului.

cum nici nu te pricepi la scris, eu spun sa nu te mai stresezi degeaba, ca oricum daca te cunoaste isi va da seama ca nu este scris de tine si s-ar putea sa fie mai nervoasa si chiar sa se supere pe tine.
Da-i o flaare, spune-i ceva dragut, fa-i o declaratie de dragoste, dar nu compune romane, ca nu are nimeni rabdare sa citeasca dulcegarii fara sens.

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Un mic roman? Sau un mic român? (un copil)laughing

| Necunoscut112 a răspuns:

Tu stii ce-i ala un roman? Fa-i tu o poezioara.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ii fac eu un tigan mic. Da' sa nu inceapa dupa cu pensie alimentara si alte rahaturi ca ne suparam!

| alexandru0sorin a răspuns:

Man daca vrei sa ii faci un mic roman ai grija ca dureaza 9 luni deci sper sa nu intarzii. si ai grija sa-l faci cu alta persoana din Romania pentru ca altfel e doar pe jumatate roman!

| BlyeeetAK47 a răspuns:

Draga x, bla bla bla bla bla bla bla bla bla, vrei sa facem sex?

| Carrie1 a răspuns:

Ce rost are daca e scris de altcineva, nu de tine? Spune i tu tot ce simti, ce iti place la ea, ce anume iti doresti pentru viitorul vostru...

| gugugugu a răspuns:

Un roman? Pai cine iti scrie tie un roman? ia si tu unul gata facut ...gen "Rascoala" sau "Padurea spanzuratilor".

Răspuns utilizator avertizat